MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Frisörstol 7096281
nr 709 6281
Frisörstol
1930-tal, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 17:09:04
100 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr